Değerlerimiz & İlkelerimiz

Değerlerimiz & İlkelerimiz


Temel Değerlerimiz

Güvenilirlik

Tüm işlemlerde, karşılıklı güven anlayışı içerisinde müşterilere açık, anlaşılır ve doğru bilgi verip, hizmetleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmelidir.

Saydamlık

Müşterileri, ürün ve hizmetlere ilişkin hak ve yükümlülükler, yarar ve riskler gibi hususlarda mesleki teamüllerin gerektirdiği şekilde tam, açık, net, doğru, hızlı ve eşit olarak bilgilendirmelidir.

Dürüstlük

Müşterilerin ve Şirket’in çıkarlarını ve piyasaların bütünlüğünü göz önünde tutarak dürüst ve adil davranmalıdır.

Ekip Ruhu

Derin Barkod Etiket çalışanları olarak ‘’biz’’ bilinci ile hareket edip, birbirimizi teşvik edebilmeli, ilham vermeli, güçlendirmeli ve hedefe ulaşabilmeliyiz. Ulaşılacak hedef tüm ekip tarafından benimsendiğinde sonuca ulaşmak daha kolay olacaktır. 

 

 

Temel İlkelerimiz

Sürdürülebilirlik

Vizyonumuzu gerçekleştirebilmek yolunda temel ilkemizdir. Amacımız çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, Kârlı, sürekli büyüyen, uzun vadede sektöründe varlığını sürdüren bir şirket olmaktır.

Müşteri Memnuyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlar, geniş bir bakış açısıyla değerlendiririz; etkin, gerçekçi, uygulanabilir çözümler sunarak, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve arttırmak için çalışırız.

 

Kaliteli ve Hızlı Çözüm

Tüm faaliyetlerimiz de kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde çalışmayı kendimize hedef olarak görmekteyiz. Bu sebeple deneyimli ve eğitimli personellerimiz ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde, kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Adil ve Tarafsız Olmak

Çalışmalarımızı, adil, dürüst, tutarlı, en doğru bir şekilde ve tüm taraflara eşit uzaklıkta, ön yargısız olarak yaparız.

Sektörde Liderlik

Yaptıkları ve yapacaklarıyla sektöründe öncü, takip edilen ve yol gösteren şirket olmak.


Çalışma Saatlerimiz


  • Haftaiçi : 08:30 - 18:30
  • Cumartesi : 09:00 - 15:00
  • Pazar : Kapalı

İletişim Bilgileri


Telefon
0 216 442 8 333 (Pbx)
0 850 515 0 216 (Kurumsal)
Faks
0 216 442 8 336 (Pbx)
Adres
Zümrütevler Mah. Tomurcuk Sok. No:15/1 P.K: 34852  Maltepe / ISTANBUL
E-Posta
info@derinbarkod.com

Bizi Takip Edin


Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer fr ltere Menschen Badezimmer fr ltere und krperbehinderte Menschen Captain black dark crema sigara satın al Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration
George karelias satın al Marlboro double fusion satın al Marlboro touch aqua satın al Djarum black satın al Captain black dark crema sigara satın al Toscanello limoncello puro satın al Puro satın al Ttn satın al