Toshiba Ribonlar

Toshiba Ribonlar
Toshiba
Hızlı KARGO


Uygun FİYAT


Güvenilir ALIŞVERİŞ


Online DESTEK

Sipariş için lütfen iletişime geçiniz.


Telefon
0 216 442 8 333 (Pbx)
0 850 515 0 216 (Kurumsal)
Faks
0 216 442 8 336 (Pbx)
Adres
Zümrütevler Mah. Tomurcuk Sok. No:15/1 P.K: 34852  Maltepe / ISTANBUL
E-Posta
info@derinbarkod.com

Toshiba Ribonlar


Barkod sistemlerde bildiğiniz üzere baskı alınabilmesi için genellikle ribon ihtiyacı duyulmaktadır.Isı transfer baskı yöntemiyle baskı alınan tüm barkod yazıcılarınızda ribbon bölümü bulunmaktadır ve baskı alınabilmesi için mutlaka ribon olması gerekmektedir,bundan dolayı toshiba kendi toshiba barkod yazıcıları için özel olarak tasarladığı toshiba ribonlarını üretip kullanmaktadır.

Toshiba ribonlar ülkemize yurt dıından geldiğinden dolayı genellikle standart boyutlarda gelmektedir,yani yurt dışından istediğiniz toshiba ribonmlar istediğiniz boyutlarda gelmeyebilir,yerli üretim olan kesim ribon isterseniz ; istediğiniz tüm öçülerde temin edilebilmektedir.

Eskiden toshiba ribbonların farklı bir özelliği vardı ama bu zamanda o özellik kalmamaktadır.Bu özelliği sayesinde toshiba barkod yazıcılarından toshiba ribon dışındaki ribonlar kullanılmamaktaydı.Bahsettiğimiz bu özellik ribonların sarıldığı karton kenrarlarında özel çentiklerin bulunmasıydı . Ama artık bahsettiğimiz çentikler tüm ribon çeşitlerinde bulunmaktadır böylelikle engel kalkmış olmaktadır.


TEKNİK ÖZELLİKLER


UYUMLU ETİKETLER


Ürün dökümanlarının indirme linki mail adresinize gönderilecektir.


Derin Barkod Ürün Dökümanı

Ürün yazılımının indirme linki mail adresinize gönderilecektir.


Derin Barkod Ürün Dökümanı

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


EN ÇOK TERCİH EDİLENLER